Eviocam 14 Şubat Sevgililer Günü Yarışması Katılım Koşulları

  • instagram.com/eviocam hesabında düzenlenen yarışma, 08.02.2017 çarşamba günü saat 15.00’da başlayıp, 14.02.2017 Salı günü saat 17.00’da sona erecektir.
  • Instagram hesabımızda 08.02.2017 tarihinde paylaşılan eviocam fotoğrafını #eviocamSevdikleriniziKorur hashtag’i ve sevdiklerinizi etiketleyerek paylaşıp en çok beğeni alan takipçimiz 1 adet eviocam kazanacaktır.
  • Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri kullanıcılar katılabilirler. Eviocam çalışanları ve onların yakınları, yarışmaya katılamazlar. Bu kişilerin katılımı gerçekleşmiş olsa bile ödül kazanma hakları bulunmamaktadır.
  • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Kazanan kişi 20.02.2017 tarihinde Sosyal medya hesaplarımızda açıklanacaktır. Kazanan kişi katılımın geçerli olması için instagram.com/eviocam hesabını kampanya sonuç tarihinde takip ediyor olması gereklidir.
  • Kazanan kişi 22.02.2017. tarihine kadar iletişim bilgilerini iletmediği durumda yedek kullanıcılar ile iletişime geçilecektir.
  • Eviocam, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
  • Repost ya da eviocam görseli paylaşarak yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
  • Eviocam gerekli olduğu durumlarda herhangi bir zamanda yarışmayı geri çekme ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Sevgililer Günü yarışmasının kullanımı veya katılımı sırasında, kullanıcılar Katılım Koşul ve Şartları’nın bağlayıcılığını kabul ederler. Eviocam, Kullanım Koşul ve Şartları’nda yarışmanın kalitesini arttırmak için gerekli görülebilecek geriye dönük değişiklik ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Eviocam tarafından yapılacak bu tür bir değişiklik veya düzenleme, hukuka aykırı, kullanıcı aleyhine olacak veya rızayı aşar şekilde yükümlülük getirecek şekilde olamaz.